Kupte a získejte čtyřletou záruku plus 3 roky navíc – zdarma

S výbojkami Philips LongerLife Xenon můžete řídit s jistotou díky záruce, která trvá až 7 let. Vybavte svůj vůz výbojkami Xenon LongerLife a můžete řídit bez obav z jejich poruch. Výbojky Philips LongerLife jsou automaticky dodávány se zárukou 4 roky. Jednoduše zaregistrujte svůj nákup online a získáte další 3 roky záruky zdarma. Můžete se cítit bezpečně dalších 7 let.

Standardní záruka 4 roky

Výbojky Philips LongerLife Xenon nabízejí vysokou úroveň kvality a bezpečnosti. Automaticky získáte 4 roky záruky od data zakoupení zdarma.

3 roky záruky navíc – zdarma

Výbojky Xenon LongerLife mají delší životnost než ostatní xenonové výbojky Philips. Abyste se mohli cítit absolutně klidní, můžete získat další 3 roky záruky zdarma, pokud se zaregistrujete online.Jednoduše zaregistrujte své výbojky Xenon LongerLife a použijte následující tři snadné kroky.

  • Dokonalé xenonové výbojky s dlouhou životností pro váš vůz
  • Originální vybavení od vynálezce xenonových výbojek
  • Automobilové světelné zdroje Philips jsou vyrobeny z vysoce kvalitního křemičitého skla
  • Automobilové světelné zdroje Philips jsou vysoce odolné proti vlhkosti
Přejít na katalog

Podmínky záruky

Další informace

3 roky záruky navíc zdarma ve 3 snadných krocích

1. Nejprve potvrďte, že máte originální výrobek: zkontrolujte záruční kód CoA na štítku s certifikátem pravosti.

Důležité

Když kupujete výbojku Xenon LongerLife v servisu nebo v maloobchodě, vždy si vyžádejte štítek s certifikátem pravosti (CoA) nebo si ponechejte část obalu obsahující štítek CoA. Štítek uschovejte spolu se záručními dokumenty.

Pravost výrobku

Spokojenost zákazníků, kteří se rozhodli pro nákup originálních výrobků Philips, je pro společnost Philips nejvyšší prioritou. Abychom zaručili pravost výrobků Philips, prodáváme je vždy v originálně potištěných obalech nesoucích identitu společnosti Philips. Kromě toho jsme se rozhodli opatřit naše originální obaly „pečetěmi pravosti“ (certifikáty pravosti – COA).
captcha